Május 8-án elsőseink Szeghalmon jártak a Tildy Zoltán Általános Iskola és AMI-ban, ahol a Napsugár Bábszínház meséjét tekinthették meg.
A mese érdekessége lett, hogy Andika néni is “színpadra került” tanulóink nagy örömére. A Lázár Ervin Programnak köszönhettük az előadást.
