Június 16-án a Kőrös János Református Általános Iskola növendékei megmutatták, hogy egyetlen év alatt milyen csodálatos utat jártak be a zene világában. Zongora, gitár és furulya hangja töltötte meg a gyülekezeti termet, miközben a gyermekek bátorsága, szorgalma és öröme minden jelenlévőt megérintett.
Különösen hálásak vagyunk azért, hogy mindössze hatvanegynéhány fős iskolánkban harmincöt gyermek tanul valamilyen hangszeren. Ez nemcsak szám, hanem annak a jele, hogy a zene formálja a szívet, fegyelemre tanít, közösséget épít, és örömöt ajándékoz.
Köszönjük a gyermekek kitartását, a pedagógusok odaadó munkáját és a szülők támogatását!
„Dicsérjétek az Urat!” (Zsolt 112,1)
Soli Deo Gloria! 


