A Körösladányi Városszépítő Egyesület a madarak és fák napja jeles napi madárodú készítést hirdetett, melyre iskolásaink is elvitték a szüleikkel készített odúkat.
Kreatív alkotások születtek. A “Madárodú készítő verseny” helyezései: 2. hely Szatmári Álmos 2.a (egy nagyon szép, fenyőkéreggel borított harkályodút készített), 3. hely Kántor Dorina 2.a (több odút is készített természetes anyagokból és újrahasznosított hulladékanyagból), különdíj Vigh Sarolt 2.a. (az újrahasznosítás jegyében régi könyvekből és hulladékanyagokból készített ötletes madárodúkat). Emléklapot és virágot kapott még Kovács Hanna 1.a, Molnár Péter Levente 2.a, Csóti Noel 2.a osztályos tanuló. Gratulálunk!
