A Nemzeti Tehetség Központtal együttműködésben április 27-én szakmai délutánt szerveztünk.
Iskolánk dolgozóin kívül Békésről, Komádiból, Szeghalomról, Vésztőről és Zsadányból is érkeztek érdeklődő pedagógusok. Előadónk Balogh Irma volt, aki néhány csoportos feladattal a résztvevők kezébe “dobta a labdát”, így mindenki megoszthatta a többiekkel a témában szerzett tapasztalatait.
