,,Hogyan gondozzuk a tehetséget?"

A Nemzeti Tehetség Központtal együttműködésben április 27-én szakmai délutánt szerveztünk.

Iskolánk dolgozóin kívül Békésről, Komádiból, Szeghalomról, Vésztőről és Zsadányból is érkeztek érdeklődő pedagógusok. Előadónk Balogh Irma volt, aki néhány csoportos feladattal a résztvevők kezébe “dobta a labdát”, így mindenki megoszthatta a többiekkel a témában szerzett tapasztalatait.

Az Ön adatainak védelme fontos a számunkra

Weboldalunkon „cookie”-kat (továbbiakban „süti”) alkalmazunk. Ezek olyan fájlok, melyek információt tárolnak webes böngészőjében. Ehhez az Ön hozzájárulása szükséges.

Az "Elfogadom" gombra kattintva engedélyezi az oldalon tárolt sütiket!